ТОВ «Електронмаш»

Виробництво міського електротранспорту – низькопідлогових трамваїв, тролейбусів та електробусів підвищеної комфортності. Послуги металообробки.

 

Завод «Електронмаш»

Виробництво багатофункціональних комунальних автомобілів, автомобілів швидкої медичної допомоги.

 

СП ТОВ «Сферос-Електрон»

Виробництво автономних рідинних підігрівачів, ресиверів, паливних баків, кермових колонок для транспортних засобів. Встановлення кліматичних систем, вентиляційних та сонячних люків. Послуги металообробки.

 

Науково-виробниче підприємство «Карат»

Розробка технологій отримання та промислове виробництво матеріалів для нано- та мікроелектроніки, сенсорної техніки та інформатики, опто- та акустоелектроніки, квантової електроніки, оптики тощо.

 

Завод «Полімер-Електрон»

Виготовлення виробів різного рівня складності з полімерних матеріалів та пінополістиролу. Інструментальне виробництво. Послуги металообробки.

 

Фінансово-лізингова компанія «Електрон-Лізинг»

Послуги з оперативного лізингу (оренди). Спортивно-рекреаційні послуги. Виробництво та встановлення металопластикових конструкцій (вікон, дверей тощо). Ремонт та технічне обслуговування автомобілів.

 

ТОВ «Завод Електронпобутприлад»

Виробництво електродвигунів малої потужності промислового та побутового призначення. Виробництво електропобутової техніки. Виготовлення виробів з полімерних матеріалів. Послуги металообробки.


Телевізійний завод «Електрон»

Виробництво рідкокристалічних LED телевізорів.