Коментар президента концерну "Електрон" Юрія Бубеса з приводу законопроектів №3476 та 3477

10.06.2020

«На сьогоднішній день надзвичайно важливим для нашої держави є розбудова національної промислової політики, особливо це стосується виробництва сучасного електротранспорту.


Не кожна країна спроможна виготовляти власні трамваї, тролейбуси чи електробуси, проте Україна має такий потенціал. Зокрема,  підприємства концерну "Електрон" можуть та вже виготовляють комфортний та сучасний громадський електротранспорт, комунальні спецмашини та машини швидкої допомоги. Ми маємо розвивати таке виробництво і підвищувати його конкурентоздатність по відношенню до іноземних аналогів.


Зараз Верховна Рада розглядає законопроекти, розроблені у відповідності до передової світової та європейської практики, щодо внесення змін до Митного (№ 3477) та Податкового (№ 3476) кодексів в частині стимулювання виробництва електротранспорту в Україн,  якими передбачається  надання тимчасових пільг з податку на додану вартість та податку на прибуток. Ми беззаперечно підтримуємо таку ініціативу, зважаючи на її майбутній вплив на інвестиційну привабливість України, на розвиток галузі та створення нових робочих місць.

Джерело: Федерація роботодавців автомобільної галузі