Щодо підготовки та проведення Зборів

01.04.2020

В порядку підготовки до Зборів Наглядова рада до 18.04.20 р. збирає пропозиції від акціонерів щодо рішень з питань порядку денного.


Згідно з ст. 38 Закону України "Про акціонерні товариства":


"Пропозиції акціонерів (акціонера), які сукупно є власниками 5 або більше відсотків голосуючих акцій, підлягають обов'язковому включенню до проекту порядку денного загальних зборів."


За сім днів до моменту Зборів (тобто до 18.04.20) будуть остаточно визначені пропозиції щодо рішень з питань проекту порядку денного та виникне можливість оформити бюлетені для голосування. Такі бюлетені будуть персональними та будуть розіслані на електронні скриньки акціонерів (у виключних випадках - поштою).


Якщо акціонер виявить бажання отримати бюлетені для голосування, йому необхідно повідомити про таке бажання (можна за е-мейлом, який внесено до реєстру акціонерів) та спосіб отримання бюлетенів (на е-мейл або поштою). Просимо обирати спосіб отримання бюлетенів на е-мейл (формат файлу: pdf), оскільки для надсилання їх поштою працівнику Товариства необхідно буде контактувати з працівниками пошти, чого є потреба уникнути. Акціонерам пропонується роздрукувати бюлетені, зробити відповідні позначки у комірках для голосування та поставити свій підпис. Без підпису бюлетень за законом вважається недійсним (тому не можливо уникнути паперового документу).


Підписані бюлетені у паперовій формі необхідно передати будь-яким зручним способом за адресою: ПрАТ "Концерн-Електрон", м. Львів, Стороженка, 32, 79018 до 24.04.20 р. включно. В цьому випадку голоси акціонера будуть враховані на зборах акціонерів, що відбудуться 25.04.2020 р.


Процес зборів буде відбуватись таким чином:


Реєстраційна комісія о 9.00 годині 25.04.20 розпочне розгляд бюлетенів, що надійшли, та проведе реєстрацію акціонерів по кожному такому бюлетеню.


Звіти Правління, Наглядової ради, Ревізійної комісії та інші питання порядку денного, які мали би бути висвітлені на Зборах, викладені у анотації: (http://www.electron.ua/shar_info/zvit_pro_rezultaty_diyalnosti_za_2019_rik_anotatsiya_z_pytan_vynesenykh_na_zbory_509.htm ).


У разі наявності пропозицій або запитань від акціонерів, які буде отримано до моменту закінчення Зборів, відповіді будуть надіслані у письмовому вигляді (на е-мейл або поштою).


Лічильна комісія проведе підрахунок голосів "за", "проти", "утримались" по бюлетенях, що надійшли та визначить прийняті рішення. Підсумки голосування будуть оприлюднені на сайті http://www.electron.ua/ у розділі для акціонерів.Aadvosserorie 17.06.2020 - 20:07

<a href="https://cialisle.com/">where can i buy cialis</a>

-->