Новини
29 ЧЕРВНЯ, У БЕРЛІНІ ВІДБУЛАСЬ КОНФЕРЕНЦІЯ, ПРИСВЯЧЕНА 20-Й РІЧНИЦІ НІМЕЦЬКОГО-УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ.
02.07.2020Під час заходу, в онлайн режимі, у панельній дискусії взяв участь представник від концерну «Електрон».
Дана подія відбулась при підтримці Німецько-Української промислової палати (AHK Ukraine). У рамках конференції відбулись панельні дискусії щодо перспектив розвитку діалогу Україна-ЄС, зміцнення ділових зав’язків між українськими та німецькими партнерами, а також щодо майбутнього.
У заході взяли участь понад 100 учасників, серед них заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України Тарас Качка, віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, представники українського та німецького бізнесу, а також представники Федерального міністерства продовольства та сільського господарства, Федерального міністерства економіки та енергетики та інших державних структур ФРН.
Як зазначив заступник голови правління Іван Кузовкін, концерн «Електрон» вже 25 років підтримує тісні зв’язки з німецькими підприємствами. В 1996 році «Електрон» заснував перше спільне підприємство з компанією WEBASTO. Сьогодні частка в цьому підприємстві належить німецькому підрозділу міжнародного Концерну VALEO. Спільне підприємство виробляє кліматичну техніку, системи керування клімат-контролем, компоненти та запчастини. 70% виробленої продукції експортується у Німеччину, Угорщину, США та країни Балтії. Також підприємство по виробництву транспорту імпортує з Німеччини деякі компоненти для трамваїв, тролейбусів та електробусів. Ми також співпрацюємо з такими відомими німецькими фірмами, як Henschel, ZF, VEM, Hanning Kahl, Bosch.
В умовах сьогодення, коли пандемія накладає нові обмеження на пересування світом, графіки виробництва та постачання товарів між країнами, на нашу думку, співпраця між Україною та Німеччиною може вийти на зовсім іншій рівень. Близькість розташування, кваліфікований персонал та історичні економічні зв’язки можуть стати підґрунтям для переведення кооперації з Китаю до України.
версія для друку