Новини

Кувейт має намір купувати електроавтобуси «Електрон»

07.04.2017

5 та 6 квітня  в концерні «Електрон» відбулися ділові перемовини президента концерну  Юрія Бубеса  з делегацією на чолі з  генеральним директором  кувейтської компанії «J&N General Trading&Contracting Co»  шейхом   Джасемом  Фадель  Аль-Сабахом.

 

Делегацію  з Кувейту  ознайомили з виробничими площами, технологією  та виробами   машинобудівного виробництва концерну та обговорили   питання не лише придбання  електронівської техніки, але й створення спільного  сервісного центру  на території Кувейту. Зокрема, гостей   дуже зацікавили електробуси «Електрон».

 Цей інтерес пояснюється тим, що  в Кувейті  немає рейкового транспорту - усі пасажирські перевезення, в тому  числі у містах,   забезпечуються  автобусними маршрутами.  Ця   аравійська країна попри високу забезпеченість власними автомобілями, має  розвинуту мережу громадського транспорту, що відповідає найвищим  стандартам у цій сфері, в тому числі щодо екологічності та  ефективності.

 

Візит на «Електрон» не випадковий – громадський  транспорт виробництва концерну  є сучасним і конкурентним в порівнянні із зарубіжними аналогами. Електробус «Електрон» за більш ніж  9 місячну  експлуатацію у Львові пройшов понад 21 тис. кілометрів, перевіз  кількасот тисяч пасажирів і довів свою  ефективність – собівартість кілометра пробігу становить всього 1,2  гривні.     

 

В рамках візиту  6 квітня  ц.р.  також відбулась  зустріч  шейха Джасема Фаделя Аль-Сабаха та президента концерну «Електрон» Юрія Бубеса  із  заступником міністра економічного розвитку і торгівлі України Михайлом Тітарчуком та головою Львіської ОДА  Олегом Синюткою, на якій  генеральний директор  «J&N General Trading&Contracting Co» підтвердив намір  намір придбати  електробуси «Електрон» для міських  перевезень у містах Кувейту. 

 

 


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte