Новини

В підтримку українських виробників

23.02.2018

Сьогодні, 23 лютого, Перший віце-прем’єр-міністр-Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів ознайомився із роботою ПрАТ "Концерн Електрон”.


Степан Кубів  разом з  з головою Львівської  ОДА Олегом Синюткою в супроводі президента концерну  Юрія Бубеса відвідав  заводи  «Сферос-Електрон», «Полімер-Електрон» та  «Електронтранс», де познайомився з організацією виробництв,технологіями і виробами підприємств.            


Спільне українсько-німецьке підприємство «Сферос-Електрон» - виробник та постачальник  автономних опалювачів для всіх типів  автомобілів, ресиверів, паливних баків та кермових колонок.  Більше половини продукції підприємства – 56  відсотків, - експортується  на провідні автоконцерни Європи та світу. Нині це підприємство інтегроване у діяльність потужного світового концерну «Valeo», що є високою оцінкою якості його продукції.   


           

На «Полімер-Електроні» створено сучасне інструментальне виробництво, з комп'ютерним центром управління проектування та технологічного супроводу для комплексного виготовлення оснащення будь-якого рівня складності, а сучасні комплекси інжекторного лиття виготовляють продукцію з усіх видів пластмас. На заводі діє й  високотехнологічне пінополістирольне виробництво. 


          


Сукупність технологічних можливостей  заводів концерну  стало  базою  створення наймолодшого, але вже знаного  підприємства  «Електронтранс». Це  сучасний завод  повномасштабного виробництва, сертифікований   за стандартами ISO 9001 : 2008. Тут  всього на чотири роки  з нуля створено  не лише завод, але й розроблено  і випущено  повну  лінійку  моделей  сучасного міського транспорту власної конструкції:  трамваїв для колій різної ширини, тролейбуси, міські автобуси та електробус .

 

Як зазначив під час підсумкового брифінгу Перший віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, Львів починає відроджуватися як центр машинобудування Західної України і України в цілому. Він підкреслив, що концерн «Електрон» успішно впроваджує у виробництво технології та інноваційні продукти в області автомобільного електротранспортного машинобудування. І тому суспільство сьогодні спільно з Урядом повинно об'єднатися на підтримку українського товаровиробника, а не купувати іноземний та вживаний транспорт.


За всебічну  підтримку українських і особливо львівських  товаровиробників висловився і  голова Львівської ОДА Олег Синютка. Він наголосив не лише на  виробничих успіхах  концерну, але на кадровій політиці «Електрону»: тут трудиться майже тисяча працівників, зарплата в півтори рази вища від середньої по області,  а також десятки мільйонів сплачених податків.  А головне, що  на заводи приходить молодь -  25 відсотків замовлень на підготовку  у  профтехучилищах  кадрів  дефіцитних  робітничих професій  розміщено  від концерну «Електрон». І саме кваліфікована молодь стане основою нашого економічного зростання.


 


«Наша продукція є високотехнологічна, конкурентоспроможна на ринках і щоб далі рухатись нам потрібно забезпечити державні цільові програми у цих напрямках» –  зазначив президент концерну Юрій Бубес. За  його словами, за останні  роки  виробники отримали абсолютно сучасне законодавство, імплементоване до європейського. А останні урядові рішення щодо визначення термінів авансових платежів без прив'язування до відповідного бюджетного року при тендерних закупівлях транспортних засобів та врахування при цьому тривалості  виробничих циклів їх виготовлення стало потужним кроком у промисловій політиці держави. 

Українські виробники сподіваються, що парламент та уряд зроблять наступні важливі кроки для підтримки вітчизняних підприємств на внутрішньому, так і на зовнішніх ринках.версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte