Новини
ВІТАЮ ЕЛЕКТРОНІВЦІВ ЗІ СВЯТОМ!
26.06.2026ВІТАЮ ЕЛЕКТРОНІВЦІВ
ЗІ СВЯТОМ!
Шановні акціонери та працівники підприємств концерну!
29 червня ми
відзначаємо чергову знаменну дату у нашій історії, що розпочалась ще в 1918
році. За цей понад віковий період ми пройшли кілька епохальних етапів розвитку – від ремонтної майстерні до потужного багатогалузевого концерну. Особливими для нас є 1991 рік, коли було
здійснено, без жодних перебільшень, доленосний крок – створення першого в Україні
акціонерного товариства, якому сьогодні
виповнилось 35 років.
Час показав – це був
вірне рішення. Ми, незалежне народне акціонерне товариство, що налічує
понад 20 тисяч акціонерів, з честю пройшли найсуворіші випробування на
стійкість і життєздатність, і навіть нині, в роки війни, невтомно і успішно трудимося на благо народу і зміцнення держави.
Нині я сердечно дякую
усім, з ким пліч-о-пліч ми пройшли цей непростий і тривалий шлях.
Окрема подяка нашим акціонерам за віру в наше товариство, за їх всебічну підтримку усіх наших починань, за їх далекоглядність і
стратегічне партнерство та готовність рухатися вперед.
Моє велике спасибі я адресую як досі працюючим ветеранам усіх заводів та установ концерну, котрі заклали непорушні
підвалини нашого сьогодення, передають свій досвід і наші корпоративні традиції молодим фахівцям, які вдихають у
науку і виробництво свої знання,
енергію, свій талант та втілюють на практиці нові сміливі інноваційні
ідеї.
Разом усі ми — міцна і надійна команда, що всі ці роки
була єдиною та натхненною! Впевнений, що так буде й надалі. Електронівці
не раз довели свою здатність плідно
працювати, долати виклики і це дозволяє нам ставити перед собою нові амбітні
цілі, і, головне – досягати їх.
В цей святковий для нас день від імені правління акціонерного
товариства бажаю усім здоров’я, щастя,
благополуччя і миру!
З глибокою повагою і вдячністю,
президент
концерну «Електрон» Юрій Бубес
версія для друку







