Новини

Закон про локалізацію виробництва готовий до внесення у парламент

10.12.2020

Законопроект про локалізацію виробництва в Україні  №3739, співрозробником  якого є концерн «Електрон», 7 грудня був схвалений до розгляду в другому читанні комітетом Верховної Ради з питань економічного розвитку і готовий до внесення у парламент на друге читання.


Він  пройшов ґрунтовну експертизу провідних аналітичних центрів України і у прес-центрі «Українських новин» відбулась презентація досліджень незалежних аналітичних центрів з приводу вимоги локалізації в публічних закупівлях.  Дослідження  проводили  аналітичний центр Федерації роботодавців України, Центр розвитку ринкової економіки CMD-Ukraine, " Укрпромзовнішекспертиза”, GROWFORD Institute та аналітичний центр Industry4Ukaine.


Згідно експертних  досліджень, ефект від впровадження закону про локалізацію  в нинішній редакції призведе до:

-  зростання ВВП на 2,5 - 4% в перспективі 5 років.

- зростання податкових надходжень до бюджету - 8.17%

- збереження 2, 5 млн. існуючих і створення 50- 60 тисяч нових робочих місць

 

Очікується також, що  валовий випуск за десять років  становитиме  375 млрд. гривень, створена валова додана вартість - 121 млрд. гривень, а з цієї доданої вартості фонд зарплати, який отримають українці  складе 86 млрд. гривень, а податки в бюджет - 38 млрд. гривень ,

 

Локалізація - це не лише робота для українських громадян у своїй країні, але й  стимулювання інвестицій у вітчизняну промисловість і концерн «Електрон» сподівається, що законопроект №3739 буде розглянутий Верховною Радою України вже найближчим часом і закликає парламентарів підтримати цей надзвичайно важливий для розвитку економіки України  закон.


З дослідженнями учасників  та відео їх виступів можна  ознайомитися за посиланням https://youtu.be/Xks5JTnUu9U.

 


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte