Інформація

Про виплату дивідендів ПАТ "Концерн-Електрон" у 2016 р.

02.11.2016

Повідомляємо, що ПАТ "Концерн-Електрон" у відповідності до рішення Зборів акціонерів від 23.04.2016 р. провів виплату дивідендів за 2015 р. з розрахунку 0,5 грн. на акцію.

У відповідності до чинного законодавства, акціонери отримують кошти, як добуток кількості акцій на розмір дивідендів на одну акцію за вирахуванням податку на дохід (5%) та військового збору (1,5%).

 

1. Акціонери, котрі надали депозитарній установі реквізити поточного рахунку для отримання дивідендів, отримують дивіденди на вказаний рахунок у відповідному банку.

 

2. Акціонери, котрі не надали депозитарній установі реквізити поточного рахунку для отримання дивідендів у банку, або які не активували рахунок у цінних паперах, отримують дивіденди у будь-якому відділенні ПАТ "Ощадбанк" за системою "швидка копійка", за пред'явленням паспорту та довідки з номером картки платника податків (ідентифікаційного коду). Кошти за системою "швидка копійка" можливо отримати до кінця квітня 2017 р., після чого кошти повертаються відправнику.

 

3. У зв'язку з тим, що ПАТ "Ощадбанк" закрив рахунки, по яким не було руху протягом певного періоду, акціонери, які надали депозитарній установі реквізити поточного рахунку для отримання дивідендів у ПАТ "Ощадбанку", але перерахувати кошти на цей рахунок можливості немає, отримують дивіденди по системі "швидка копійка" у ПАТ "Ощадбанку". Кошти за системою "швидка копійка" можливо отримати до кінця квітня 2017 р., після чого кошти повертаються відправнику.

 

Агентом ПАТ "Концерн-Електрон" з виплати дивідендів акціонерам - фізичним особам є ПАТ Банк "Львів", тел. (032) 245-64-21.


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte