Інформація

Про виплату дивідендів за 2019 рік

10.03.2021

Виплата дивідендів акціонерам ПрАТ "Концерн-Електрон" за 2019 рік проводиться у БЕРЕЗНІ 2021 р.

 

 

Для акціонерів, які УКЛАЛИ договір з депозитарною установою (активували акції), дивіденди будуть перераховані на рахунок, вказаний в анкеті акціонера.

 

Якщо подані раніше банківські рахунки для отримання дивідендів не діють, зокрема (транзитний рахунок у Приватбанку для зарахування по номеру картки), дивіденди будуть виплачені по окремій заяві на вказаний новий поточний рахунок або через відділення (касу) банку Ат АКБ "Львів". Таких акціонерів, які уклали договір з АТ АКБ "Львів", просимо звертатись до банку за тел. (032) 245-64-21.

 

 

Для акціонерів, які НЕ УКЛАЛИ договору на ведення рахунку в цінних паперах:


- акціонерам, які отримували у минулому дивіденди через Ощадбанк за системою "Швидка копійка", дивіденди будуть виплачені через систему Ощадбанк − "My Transfer" (Май Трансфер - наступник системи "Швидка копійка").


- акціонерам, ідентифікаційні коди яких починаються на "0" та без ідентифікаційних кодів, виплата буде проводитись по окремій заяві на вказаний поточний рахунок або через відділення (касу) банку АТ АКБ "Львів" у зв'язку із складністю синхронізації з Ощадбанком інформації по таких особах;


- акціонерам, які отримували у минулому кошти через відділення (касу) банку АТ АКБ "Львів", дивіденди будуть також виплачені через відділення цього банку;


- акціонерам, яким у минулому виплачувались дивіденди на поточний рахунок, кошти будуть перераховані на такий рахунок.


Неможливість перерахувати кошти на поданий раніше рахунок зокрема може мати місце через закриття рахунку з ініціативи банку, закінчення терміну дії картки (без можливості зарахувати кошти по ід. коду), закриття рахунку по ініціативі НБУ (в т.ч. закриті усі рахунки, які починаються на 2625), ліквідація банку, та ін.


версія для друку
  • Digg
  • Send e-mail
  • Facebook
  • Google
  • Print
  • TwitThis
  • VKontakte